O FIRMĚ       KRBY       TYPOVÉ KRBY       BIOKRBY       FOTOGALERIE       KONTAKT


AKTUÁLNĚ

biokrb zdarma


Objednejte si
předvedení


BIOKRBU
ZDARMA


kontaktujte nás
tel.: 603 970 789
info@krby-mato.czBiokrb - krb bez komínu

Krb s otevřeným ohněm je už od nepaměti součástí každého domova. Je symbolem rodinného tepla a štěstí. Do nedávna platilo, že ne všichni, co zatouží po živém ohni ve svém obýváku, si jej mohou dopřát. Všichni, kteří touží po krbu a nemají vhodný komín, do kterého je možné připojit krbovou vložku, již nemusí tesknit. Existuje řešení – BIOKRB. Krb, který nepotřebuje komín.

Zní to jako pohádka – opravdové živé plameny v obýváku v přízemí panelového domu. Bezpečné plameny, které hřejí a navozují příjemnou atmosféru. Navíc žádné spaliny, zápach ani nepořádek z uskladněného dřeva. Žádné čištění skla a vynášení popela. Není to však pohádka, je to realita, Je to BIOKRB.
Zatoužíte-li po příjemném posezení u mihotavých plamínků, či po troše sálavého tepla, stačí tak málo. Nalijete palivo (ekologický a čistý biolíh) do zásobníku, škrtnete a pak si jen užíváte.
Samozřejmě, že i biokrby se musí řídit určitými pravidly. Krb můžete instalovat do každé místnosti s kubaturou vzduchu větší než 50 m3. V podstatě stačí řídit se pravidly danými dodavatelem. Pro biokrby je vyráběn speciální líh rostlinného původu. Použití jiného paliva v interiéru je vyloučené. Polínka, která vidíte přímo mezi plameny, jsou napodobeniny dřeva z keramiky, jež mají schopnost akumulovat teplo. Polena, kladená nad hořáky, se při hoření ohřívají a po ukončení hoření vydávají do místnosti sáláním příjemné teplo.
V každém případě je třeba mít na paměti, že i biokrb je tepelný zdroj s otevřeným ohněm, který je dobrý sluha, ale zlý pán. Pokud se tedy rozhodnete pro BIOKRB mobilní, závěsný či klasicky obestavěný, doporučujeme nechat si jej nainstalovat odbornou kamnářskou firmou.Jestliže přemýšlíme o výhodách Biokrbu,
stačí začít vyjmenovávat:


žádný nepořádek od uskladněného dřeva
možnost rychlé montáže bez mokrého zdění
nepotřebuje žádný komín
je ohleduplný k životnímu prostředí
žádný kouř a zápach
ideální pro použití v panelových domech
nižší celkový náklad na pořízení než u klasických krbůCopyright © KRBY MATO - Kamnářství Jan Šourek